Beschrijving
De Brams Paris Dex X36 is een nieuwe stretch werkbroek van Brams Paris met een iets smallere pijp en zakken op beide dijbenen. Een heel praktische werkbroek in mooi diep zwart!
Kenmerken van de Dex stretch werkbroek in zwart
- De Dex werkjeans bestaat voor 60% uit katoen, 37% gerecycled polyester en 3% stretch.
- De pasvorm van de Brams Paris Dex is vergelijkbaar met die van de populaire Daan stretch, het been is iets smaller vanaf de knie. Tapered fit noemen we dat.
- De broek heeft een normale taille (medium waist) en een ritssluiting
- Deze werkjeans is verkrijgbaar in de maten 28 t/m 42 inch en lengtes van 32, 34 en 36!
- De werkbroek is uitgerust met achterzakken met klep en klittenbandsluiting. Daarnaast heeft de Dex dijbeenzakken met klittenbandsluiting, zo heb je extra opbergruimte voor gereedschap, notitieboekjes of andere benodigdheden die je tijdens je werkdag nodig hebt.
Maattabel van de Dex x36 stretch werkjeans
Om de juiste inch-maat te bepalen is het handig om een oude/goed passende broek op te meten:
- Leg de broek plat op tafel met de knoop dicht
- Leg dan de voor en achterkant zo goed mogelijk op elkaar
- Meet de taille in centimeters van links naar rechts (dus niet rondom, maar eigenlijk de helft daarvan)
- Kijk in onderstaand schema welke inch maat van de Dex stretch daarbij past!
Klik hier om de maattabel te openen!
Brams Paris Dex zwart stretch werkjeans
De meeste werkspijkerbroeken zijn van 100% katoen maar de laatste jaren heeft ook Brams Paris een aantal werkjeans met stretch aan het assortiment toegevoegd. Een stretch jeans heeft als eigenschap dat de stof meebeweegt met je lichaam en dat is prettig als je veel beweegt , moet zitten, bukken of andere bewegingen maakt waarbij bewegingsvrijheid van belang is. Dit is uiteraard het geval bij een goede werkbroek. Dat een broek, als er stretch in zit, dan ook strak aan je benen zit is een misvatting van nog steeds veel (met name) mannen. De stretch is alleen toegevoegd om ervoor te zorgen dat de spijkerbroek comfortabeler zit en met je meebeweegt dat kan ook bij een recht of wijder model.
Hoe was en droog je de Dex x36 zwart stretch werkspijkerbroek?
Was je werkjeans met zorg, dan gaat de broek zo lang mogelijk mee en blijft deze zo lang mogelijk mooi! Als je de jeans in de wasmachine doet let dan op een paar dingen: gebruik vloeibaar wasmiddel (het liefst speciaal voor donkere of zwarte kleding), draai de jeans binnenste buiten en was deze niet warmer dan 40 graden. Dat is niet nodig en is ook niet goed voor het behoud van het model. Bij de eerste wasbeurten kan de broek een beetje afgeven, dus was hem altijd apart samen met andere donkere kleding. Sommige mensen doen daarom een kopje azijn in het waswater de eerste keer dat ze een kledingstuk wassen. Dit helpt de kleur vast te houden.
Om je spijkerbroek daarna te drogen is het advies deze NOOIT in de droger te stoppen, dat is erg slecht voor de stretch en de jeans kan daardoor flink wijder worden. Hang hem op een rekje binnen of lekker buiten als het droog weer is.
Verkooppunt Brams Paris werkjeans Dex zwart
Ben je benieuwd naar deze werkbroek en wil je deze een keertje komen passen, kom dan naar de winkel in Dordrecht. We zijn alleen open op vrijdag en zaterdag. Ook is het zo dat ik in de winkel niet zoveel echte werkbroeken heb liggen mar meer de gewone jeans zoals de Danny stretch, de Burt en de Tom jeans. Als je wilt komen passen, mail of bel mij dan van tevoren even zodat ik de Dex kan bestellen bij Brams Paris. Online bestellen kan natuurlijk ook eenvoudig. Je kunt van tevoren een oude broek opmeten en deze vergelijken met de maattabel van de Dex. Zo kun je behoorlijk nauwkeurig de juiste maat bepalen. Verzenden is gratis boven de 50 euro en het duurt 3-4 werkdagen voor je de broek in huis hebt (ik moet deze altijd eerst even bestellen bij Brams Paris). Voor alle vragen kun je altijd even contact opnemen met Jojo jeans!